Arozzi ZONA Floor Pad | Black/Grey
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 1185 mm |
| Gross height (mm) | 165 mm |
| Gross weight | 3.7 kg |
| Gross width (mm) | 160.00 mm |
| Muud funktsioonid | Microfiber chair mat that dampens noise, is easy to clean, and protects your floor from scratches. Thickness 3mm |
| Net weight | 2.4 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 28 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Producer | Arozzi |
| Tare weight (kg) | 1.30 kg |
| Toote nimetus | ZONA Floor Pad |
| Värv | Black/Grey |
| Volume (m3) | 0.031284 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: arozzi zona floor pad blackgrey, az-zona-pad-bg, arozzi, toolid ja lauad






